سوالات متداول

شرکت صنایع غذایی سینور با، با کمک اساتید و متخصصین حوزه پزشکی و فرآورده های گیاهی و سلامت، از اواسط سال 1397 با تفکر تولید مواد غذایی سالم و بهبود سلامت جامعه اقدام به مطالعه و انجام آزمایش های تخصصی در زمینه فرآورده های غذایی فراسودمند طبیعی و گیاهی نمود و با استفاده از تجارب به دست آمده در حوزه سلامت و پزشکی و گیاهان دارویی شروع به تولید مواد غذایی کاملاً طبیعی با نام تجاری نوبرگ نموده و با رویکرد پیشگیری و بهبود بیماری های رایج در زندگی امروز و سالم در کشور نمود. در حال حاضر این شرکت با مطالعه بر روی داده های آماری وزارت بهداشت و درمان و در نظرگیری اولویتهای سلامت و بهداشت جامعه با ریشه یابی عوامل موثر بر سلامت عمومی جامعه در پنج حوزه بیماری های دیابت، کبد، قلب، تناسب اندام و رژیمی و انرژی شروع به فعالیت و تولید فرآورده های غذایی کاملاً طبیعی و فراسودمند نموده است. شایان ذکر است که تمامی محصولات و مواد گیاهی تولید این شرکت کاملا طبیعی بوده و هیچ گونه مواد شیمیایی نداشته و تماما با روشهای علمی و بهداشتی در فرآیند تولید محصول اضافه گردیده اند. شرکت سینور به منظور حصول اطمینان از عملکرد صحیح و نتایج مثبت فرآورده ها کلیه محصولات را با همکاری متخصصین و آزمایشگاه های معتبر مورد آزمایش و تست های کارآزمایی بیماران قرار داده است تا مشتریان محترم با اطمینان کامل از تاثیر مثبت فرآوردهها اقدام به مصرف محصولات نمایند. امید است که با بهره گیری از نظرات و پیشنهادات و یاری مصرف کنندگان محترم و اساتید بتوانیم راه گشای هر چند کوچک در جهت ارتقاء و بهبود سلامت جامعه بوده و در تولید محصولات بهتر و با کیفیت در حوزه سلامت غذاهای کاربردی و فراسودمند به همراه بهبود مستمر شرکت باشیم.

شما میتوانید از طریق سفارش اینترنتی یا تماس با شماره 45317-021 جهت ثبت سفارش اقدام نمایید . همچنین به زودی محصولات در فروشگاه ها ی ارگانیک کشور عرضه میشوند .

با توجه به نوع بسته بندی و خشک بودن محصول ۶ ماه حداقل زمان ماندگاری محصول می باشد.

طبق مقالات موجود مواد اولیه و مقدار مورد استفاده در محصولات عوارض خاصی نداشتند البته که باید برای هر دارو به صورت مجزا بررسی لازم انجام شود.

با توجه به نوع بسته بندی و استفاده از موادی در بسته بندی که میزان تبادل هوایی و ایجاد فساد را در محصول کاهش می دهد حداقل ۱۵ روز می تواند بدون ایجاد هر گونه مشکلی این محصول را نگهداری نمود.

این فراورده ها جهت پیشگیری و استفاده ۳ نوبت در روز تهیه گردیده و طبعا مانند هر محصول دیگری با مصرف زیاد از حد می تواند عوارض داشته باشد.

3 سال پس از تولید .

دارای مجوز از سازمان غذا و دارو می باشد و شماره مجوز و سیب سلامت روی محصول درج شده است.

به صورت گرم بهتر است.

طبق مقالات موجود مواد اولیه و مقدار مورد استفاده در محصولات عوارض خاصی نداشتند البته که باید برای هر دارو به صورت مجزا بررسی لازم انجام شود.

14 عدد

بله

قطعا برای هر مزاجی گیاهان و دم نوش های متناسب با آن مزاج، سن افراد، فصل مورد استفاده و موارد دیگر باید در نظر گرفته شود.

محصولات در 5 گروه دوستدار قلب دوستدار کبد دوستدار دیابتی ها رژیمی انرژی زا تولید میشوند . یک دسته هم شامل محصولات عمومی میشود.

این فراورده جهت پیشگیری و استفاده ۳ نوبت در روز تهیه گردیده و طبعا مانند هر محصول دیگری با مصرف زیاد از حد می تواند عوارض داشته باشد.

۱۰ روز پس از مصرف مستمر اثرات محصول در افزایش کیفیت زندگی قابل مشاهده خواهد بود.

این محصول دارو نبوده و اثرات درمانی ندارد اما به عنوان محصول مکمل می تواند به آنرژی زایی کمک کند.

نوبرگ، نوبر سلامتی